O nás

Zakladateľmi spoločnosti sú Dominik a Simona Horskí. Po strávení niekoľkých rokov v Londýne sa rozhodli vrátiť na Slovensko, kde si začali plniť svoj vlastný sen.

Spoločné objavovanie nadšenia pre navrhovanie osobitých prvkov do interiérov, návštevy výstav, festivalov dizajnu a vlastné pracovné skúsenosti vyústili do novej značky Ideaferdesign. Prostredníctvom nej Dominik a Simona rozvíjajú fantáziu a predstavujú jedinečné doplnky vymykajúce sa štandardom zaužívaným v bežných obchodoch.

Ideaferdesign sa snaží prinášať nové prvky do interiérov i exteriérov, spája tradičné remeslá s moderným dizajnom a je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí vyhľadávajú nezvyčajné presahy v architektúre i forme.

Práca Ideaferdesign stojí na vycibrinom vkuse dvojice zakladateľov, ktorí sa neboja experimentovať, výsledkom čoho je kus originálnej práce. Tú ocenia milovníci tradície i moderny 21. storočia.

O skvelej výslednej práci Ideaferdesign svedčia skúsenosti nadobudnuté počas Dominikovho štúdia na Škole úžitkového výtvarníctva v Kremnici (odbor umelecký kováč) či na štúdiách na Akadémii umení v Banskej Bystrici v ateliéry Fotomédiá. Veľkou dávkou inšpirácie bola firme Ideaferdesign aj práca pre kováčsku firmu Valley Forge Blacksmiths v Londýne, kde Dominik niekoľko rokov pôsobil.


Aj tu si môžete kúpiť naše produkty:

Napísali o nás:

Výstavy:

Concept store UHRECKI, Banská Bystrica, 2019

Prague design week, 2018